BİZİ TAKİP ET @meltemtuganbutik 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! BİZİ TAKİP ET @meltemtuganbutik 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava! BİZİ TAKİP ET @meltemtuganbutik 1000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

  GİZLİLİK POLİTİKASI

 

      meltemtugan.com , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. meltemtugan.com veritabanında toplanan bu bilgiler,                      dönemsel      kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece                                  meltemtugan.com tarafından   kullanılmaktadır. Gizlilik Politikası herhangi başka bir kaynak veya yöntem kullanılmadan sadece meltemtugan.com sitesi üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir.
       meltemtugan.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve         de    satmamaktadır.
       meltemtugan.com , eposta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu                   istatistiksel veriler,meltemtugan.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla meltemtugan.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. İşbu Gizlilik Bildirimini kabul etmekle kişisel bilgilerinizin           meltemtugan.com iş ortakları ile paylaşılabileceğine onay vermiş olacaksınız. Sitemizde bulunan kullanıcıların kişisel bilgileri, şirketimizin iletişim kampanyaları (e-posta, bülten vs.) dâhilinde kullanıcıya bilgi vermek                       amacıyla      kullanılabilir. Kullanıcılarımız bahsedilen tanıtımlardan haberdar olmak istemezlerse istedikleri zaman meltemtugan.com’dan gelen e-postaların alt kısmında yer alan yönergeyi takip ederek veya                                 [email protected] adresine e-posta göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Yeni kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız meltemtugan.com sitesi üzerinden haber bültenimize kayıt olabilirler veya         daha önceki kayıtlarını silebilirler. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi                       mümkün değildir.
       Eğer bizden tanıtım emaili almak istemiyorsanız lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın ve e-mail adresinizin data listemizden çıkarılmasını isteyin.
       Bu emaillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarına           daha iyi hizmet verebilmek için ilgi alanlarına uyarlama yapılabilecek şekilde kullanılacaktır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte              olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.                          Kullanıcılarımızın satın alma işlemi sırasında bize vermiş olduğu TC kimlik, vergi numaraları, kişilerin izni olmadıkça 3.şahıs ya da kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler ödeme işlemleri ve fatura kesimi için istenmektedir.
      Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgileri bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün              değildir. Bu bilgiler sistemimizde saklanmayarak silinmektedir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde          meltemtugan.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin meltemtugan.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi                    sağlanmaktadır.
       Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi             veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
       Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi             makamlara açıklanabilecektir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara                       satılabilir veya devredilebilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR